מערכת ProperTime מאפשרת ללקוחות ליהנות ממקסימום נוחות ומינימום התעסקות בהנפקת דו"חות וחתימות ידניות שבמערכת שעון נוכחות לעובדים. עם פיצ'ר חתימה דיגיטלית מאובטחת, תוכל ליהנות ממגוון יתרונות כמו חיסכון בזמן, ניהול אפקטיבי יותר של הדו"חות והתאמה מלאה לדרישות רשות החדשנות (המדען הראשי לשעבר). כמו כן, המערכת מתאימה לעבודה מרחוק, הרי בעידן שבו מרבית העובדים עברו לעבוד מהבית, טוב שיש כלים חכמים המאפשרים ליהנות מניהול נוכחות הרבה יותר אפקטיבי.

projects

חיסכון עצום בזמן והתעסקות

הפיצ'ר חתימה דיגיטלית בשעון נוכחות העובדים, מאפשר לנהל באופן דיגיטלי ומאובטח את תהליך חתימת העובדים והמנהלים על הדו"חות הנדרשים על ידי רשות החדשנות. למעשה, חתימה זו מאפשרת לך ליהנות מחיסכון עצום בזמן. לדוגמה, תהליך הדפסת הדו"חות, חתימה, סריקה, משלוח למנהל, הדפסה והוספת חתימתו – כל אלה נחסכים ממך!

Attendance

התאמה מלאה לעבודה מרחוק

חתימה דיגיטלית היא כלי מעולה למצב שבו מרבית מעובדי החברה עובדים מהבית, או מרחוק ולא בקרבת המנהל המאשר. למעשה, המערכת כוללת חתימה דיגיטלית מאובטחת עם אימות העובד והמנהל המאשר על ידי הזנת קוד שנשלח באמצעות המערכת ב- SMS. כל התהליכים מתבצעים באופן דיגיטל ומרחוק וללא צורך במפגש פיזי ביו העובד למנהל.

Madan Rashi Approved

התאמה לדרישת רשות החדשנות

המערכת תומכת בחתימה דיגיטלית מאובטחת, לצורך ניהול יעיל של כל תהליך חתימות העובדים והמנהלים, וזאת על פי הדו"חות הנדרשים על ידי רשות החדשנות. פרמטר זה חוסך לך התעסקות עם ניירת, חתימות והעברת הדו"חות כנדרש. בנוסף, נשלח אישור על האותנטיות של המסמך לגורם המאשר, וכן שלא בוצעו שינויים בדו"ח לאחר חתימתו - כדרישת רשות החדשנות.

חתימה דיגיטלית היא רק יתרון אחד מבין היתרונות הרבים של מערכת נוכחות ProperTime, המאפשרת לעסקים וחברות ליהנות מקדמת הטכנולוגיה וממנעד רחב של פיצ'רים ויתרונות כמו קבלת שליטה מלאה על דיווחים, חיסכון בזמן, גמישות, תוספים ייחודיים ושיפור ביצועי העסק והעובדים.

להתנסות 14 ימים ללא התחייבות